Portfolio stránek Studijni-svet.cz je specializované na studijní weby, které patří ve své kategorii mezi nejnavštěvovanější v České republice. Ročně je to milion unikátních návštěvníků a desítky milionů zobrazení. Cílovou skupinou jsou mladí lidé, především z posledních ročníků středních škol. Weby mají připravit na složení maturitních zkoušek, nabídnout PowerPoint prezentace či poskytnout recenze škol.

[Zobrazit více o návštěvnosti]

Studijni-svet.cz

Hlavní web skupiny, který zastřešuje celé portfolio. Značka Studijni-svet.cz je známá většině středoškoláků a stránky působí jako rozcestník mezi ostatními weby. Najdete zde VIP zónu pro tisíce studentů, kteří zaslali své materiály, studijní podklady nebo i eshop.

Rozbor-dila.cz

Rozbor-dila.cz je stěžejní pilíř skupiny Studijni-svet.cz. Web je používán naprostou většinou středoškoláků a jeho návštěvnost patří k nejvyšším mezi studijními portály u nás. Hlavním zaměřením jsou rozbory knih, životopisy spisovatelů a literatura.

Anglictina-maturita.cz

Stránky plné maturitních otázek z angličtiny, esejí a gramatiky. K zajištění co nejvyšší kvality jsou některé materiály vytvářeny ve spolupráci s jazykovou školou. Jedná se o web s velmi atraktivní cílovou skupinou pro inzerenty.

Prezmania.cz

Stránky poskytují prezentace v PowerPointu především pro střední a vysoké školy. Najdete zde nejrůznější obory a předměty, nechybí návody jak správně prezentovat či jak vytvořit správnou prezentaci. Návštěvníci mohou snadno nahrát vlastní materiál a ihned ho prohlížet a sdílet.

Biologie-chemie.cz

Odborný web zabývající se chemií, biologií, biofyzikou, biochemií a lékařskými předměty. Najdete zde například maturitní otázky, laboratorní protokoly, referáty nebo slovník pojmů.

Hodnoceni-skol.cz

Tento web se zaměřuje na recenze středních škol samotnými studenty a má za cíl pomoci vybrat uchazečům o studium pro ně tu nejlepší volbu. K dispozici je katalog škol s jejich popisem, obory, výší školného a hodnocením výuky, vybavení, stravování, vstřícnosti vedení a celkové atmosféry.

ZSV-maturita.cz

Tento web obsahuje maturitní otázky, seminárky a referáty do společenských věd. Přesněji se jedná se o právo, sociologie, psychologii, filosofii, politologii, pedagogiku a okrajově i ekonomii.

Ekonomie-ucetnictvi.cz

Stránky zaměřené na ekonomii a účetnictví. Nechybí však ani související obory jako bankovnictví, management, cestovní ruch či okrajově logistika.

Rozbor-dila.eu

Podpůrný web a zároveň částečně konkurence pro Rozbor-dila.cz s cílem obsadit větší část výsledků vyhledávání. Nabízí vlastní zpracované rozbory knih, ale také doporučuje výrazně větší databázi hlavního webu.

Dejiny-online.cz

Stránky zaměřující se na historii. Nejedná se však pouze o klasický dějepis, najdete zde i dějiny hudby či dějiny výtvarného a jiného umění.

Statni-maturita.cz

Stránky zaměřující na státní maturitu a vše kolem ní. Jedná se o originální vzorové testy, maturitní otázky nebo související články.

RozborKnihy.cz

Druhý podpůrný web a zároveň částečně konkurence pro Rozbor-dila.cz s cílem obsadit větší část výsledků vyhledávání. Nabízí vlastní zpracované rozbory knih, ale také doporučuje výrazně větší databázi hlavního webu.

CtenarskyDeniky.cz

Databáze klasických čtenářských deníků. Určena pro studenty, kteří hledají pouze základní informace o knihách a nechtějí se prodírat hromadami detailních informací, které poskytují rozbory děl.

BezvaVejska.cz

Nový začínající projekt s cílem expanze na vysokoškolské studenty. Web má nabídnout studijní materiály pro VŠ, pomoci s výběrem školy, poskytnout rady ke studiu nebo podat pomocnou ruku absolventům.

StudijnySvet.sk

Nový začínající projekt rozšiřující působnost za hranice České republiky. Shromažďuje slovenské studijní materiály z nejrůznějších předmětů na jednom místě. Nechybí rozbory knih, anglické maturitní otázky, zajímavé články nebo třeba i prezentace s možností vložení a okamžitého sdílení .