Snadné peníze za klikání nebo reklamní lištu

Na internetu již existuje ohromné množství způsobů, jak něco málo vydělat reklamách, které jsou všude kolem. Můžete si třeba za odměnu nechat zasílat reklamy na mobil či e-mail, proklikávat je nebo si nechat zobrazit reklamní lištu.

V mládí jsem zkusil snad všechny zmíněné způsoby a ještě víc, závěr? naprostá ztráta času. Výsledek je asi podobný jako u těžby virtuální měny Electroneum (článek), brzy budete jen nevěřícně koukat, proč jste to vůbec dělali. Výdělky jsou tak malé, že se to vyplatí možná pokud je Vám 7 let a 20 Kč jsou ještě velké peníze.

Často se ale jedná o podvody, kdy jde vlastníkům jen o vaše e-maily, které následně prodají. Obvykle to chodí třeba tak, že za reklamní email dostanete zhruba 0,2 Kč a minimální výplata je od 200 Kč. Na 198 Kč tedy musíte potvrdit přečtení u 990 e-mailů. A co se stane pak? Jednoduše už další e-maily nedostanete a hranice pro výplatu tak nikdy nedosáhnete. I kdyby však výplata byla náhodou reálná, práce je to šílená.

Původně jsem tento článek napsal ještě na střední škole a doporučoval v něm naivně právě službu, které šlo jen o e-maily pro spam. Teď s odstupem času se jedná o úsměvnou hloupost, ale článek jsem raději přepsal, protože se na mém původním blogu záhadně dostal k nejnavštěvovanějším. Tak nebuďte hloupí, to už je lepší práce v McDonald’s. Pokud ale chcete peníze skoro za nic, vyzkoušejte cashback (článek) – jedná se o vracení části peněz z nákupu v e-shopech . Ideální je, pokud tuto funkci podporuje přímo vaše banka a peníze se vrací automaticky (například u Air Bank). Pokud takovou banku nemáte, jednoduše před nákupem kliknete na tlačítko na cashbackovém portálu. K nákupu ale musíte přistupovat tak, že cashback použijete jen na obchody, kde byste stejně nakoupili, určitě je nesmysl kupovat výrobek za dražší cenu, jen protože dostanete něco málo zpět.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *